Для кращого використання змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.
[:uk]Great Wall Motors представила свій новий бренд Saloon[:ru]Great Wall Motors представила свой новый бренд Saloon[:]

[:uk]Great Wall Motors представила свій новий бренд Saloon[:ru]Great Wall Motors представила свой новый бренд Saloon[:]

[:uk]

На виставці в Гуанчжоу, що проходить в ці дні, компанія Great Wall Motors представила свій новий бренд Saloon, а також першу модель під назвою Jijia Long. Як пише джерело, з китайської назву можна перекласти як «Механічний дракон».

На даний момент відомо, що це динамічний повністю електричний фастбек, який оснащений двигунами потужністю 543 к.с. з крутним моментом 750 Нм. Розгін від 0 до 100 км/год займатиме всього 3,7 с, а заявлений запас ходу китайським циклом CLTC досягає 802 км.

Не менш цікавою виглядає заявлена ​​швидкість зарядки автомобіля: від 0 до 50% ємність акумулятора можна буде поповнити всього за 10 хвилин.

Автомобіль коштуватиме близько 74 тисяч доларів.

[:ru]

На проходящей в эти дни выставке в Гуанчжоу компания Great Wall Motors представила свой новый бренд Saloon, а также первую модель электромобиля под названием Jijia Long. Как пишет источник, с китайского название можно перевести как «Механический дракон».

На данный момент известно, что это очень динамичный полностью электрический фастбэк, который оснащён двигателями мощностью 543 л.с. с крутящим моментом 750 Нм. Разгон от 0 до 100 км/ч будет занимать всего 3,7 с, а заявленный запас хода по китайскому циклу CLTC достигает 802 км.

Не менее интересной выглядит заявленная скорость зарядки автомобиля: от 0 до 50% ёмкость аккумуляторной батареи можно будет пополнить всего за 10 минут.

Автомобиль будет стоить около 74 тысяч долларов США.

[:]
Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Топ
2
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x