Для кращого використання змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.

Lexus RX350 F Sport 2022 року

4 / 5

Огляд автомобіля

Що Lexus повинен змінити у RX наступного покоління? Не так багато, як ви очікували.

Поточний Lexus RX датується 2016 модельним роком і незабаром з’явиться заміна на 2023 рік . Ми подумали, що було б приємно взяти RX поточного покоління і розповісти про те, що ми хотіли б побачити у змінах, так що ми й зробили – тільки виявилося, що наш список був трохи коротшим, ніж ми очікували.

Незважаючи на те, що це восьмий модельний рік, RX поточного покоління зробив напрочуд гарну роботу, щоб йти в ногу з часом. Оновлення 2020 року усунуло (або принаймні пом’якшило) одну з найдратівливіших функцій RX, доповнивши його жахливий інформаційно-розважальний інтерфейс з тачпадом належним сенсорним екраном. Тачпад зникне назавжди в наступному оновленні, оскільки RX набуде деякої форми інформаційно-розважальної системи в недавно переробленому та зменшеному на один розмір NX з великим сенсорним дисплеєм та вбудованими регуляторами температури.

Lexus RX350 F SPORT

Зазвичай ми закликаємо до повної переробки салону в будь-якому такому старому автомобілі, але RX залишився напрочуд сучасним. Дивне розташування перемикачів (втиснутих у нові технології, яких не було, коли автомобіль був вперше представлений) – поширена ознака старіння автомобіля, але інтер’єр RX 2022 як і раніше виглядає сучасно … за винятком стандартного CD-плеєра. Тим не менш, ми не можемо виключати повторної появи CD-чейнджера – зрештою, RX все ще повинен сподобатися олдам та іншим людям похилого віку, які все ще можуть використовувати фізичні носії.

Покращене управління

Крім вищезгаданої сенсорної панелі, наша основна скарга на Lexus RX, особливо на варіант F Sport, полягала в менш ніж привабливих характеристиках керування цим кросовером. Майже факт, що це покращиться, оскільки Lexus зобов’язаний перевести RX на платформу Toyota New Global Architectural (TGNA), яка забезпечує помітні покращення поведінки на дорозі.

Якщо RX наступного покоління забезпечить таку ж якість їзди з кращою стійкістю на поворотах та покращеним відчуттям кермового управління, це буде дійсно здорово. Враховуючи наш досвід роботи з іншими автомобілями на платформі TGNA, ми оптимістично налаштовані.

Lexus RX: кросовер підходящого розміру

Ми сподіваємося, що Lexus встоїть перед спокусою збільшити RX (як це значною мірою сталося з NX). Існуючий RX350 має великі розміри для п’ятимісного кросовера, він досить великий, щоб бути помітним, але досить малий, щоб на ньому можна було легко маневрувати в пробках великого міста. На задньому сидінні багато місця для ніг та рівна підлога.

Lexus RX350 F SPORT

Ми здивовані результатом цього огляду: ми думали, що витратимо весь час на те, щоб відзначати речі, які мають змінитись, а натомість продовжували знаходити речі, які не повинні змінюватися. RX має правильний розмір, і його салон, як і раніше, красивий, особливо з додатковими червоними шкіряними сидіннями в нашому прикладі F Sport. Органи управління прості, комфорт у салоні чудовий, а відчуття від водіння якщо і не піднімають пульс, то тихі та комфортні. Ми не будемо вдавати, що нинішній RX – наш улюблений розкішний кросовер або навіть наш улюблений Lexus, але ми розуміємо, чому він залишається бестселером бренду.

Додаткові фото:


Топ