Для кращого використання змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.

[:uk]Оновлений Subaru Legacy 2023[:ru]Обновленный Subaru Legacy 2023[:]

4 / 5

Огляд автомобіля

[:uk]Subaru Legacy 2023 виглядає як звичайний сімейний седан, він здається лише віддалено пов’язаним з піднятим позашляховиком-універсалом Outback, хоча вони побудовані на одній платформі і мають багато спільних компонентів.[:ru]Subaru Legacy 2023 выглядит как обычный семейный седан, он кажется лишь отдаленно связанным с поднятым внедорожником-универсалом Outback, хотя они построены на одной платформе и имеют много общих компонентов.[:]

[:uk]Subaru знає, як створювати чудові автомобілі – наприклад, BRZ і кілька поколінь WRX, натхнених на ралі, – але Legacy не входить до їх числа. Він їде з компетентною відстороненістю, яку базовий чотирициліндровий двигун забезпечує нічим не примітне прискорення. Існує версія з чотирьохциліндровим двигуном з турбонаддувом, який забезпечує більш енергійне прискорення, але жодна з моделей Legacy не забезпечує такого ж задоволення від водіння, яке входить до стандартної комплектації Honda Accord. Тут ви також не знайдете гібридної трансмісії, яка доступна в Honda, а також у Hyundai Sonata та Toyota Camry.

Legacy їде достатньо комфортно, він досить просторий і добре обладнаний, а також має стандартний повний привід, і це причини, через які варто задуматися про нього.

Subaru Legacy 2023

Що нового в моделі 2023 року

Сімейний седан Subaru 2023 має оновлений вигляд зі збільшеною решіткою радіатора, зміненим переднім бампером та іншими фарами. Модель Sport середнього класу тепер стандартно поставляється з 2,4-літровим чотирициліндровим двигуном із турбонаддувом потужністю 260 к.с. та додатковими зовнішніми прикрасами, включаючи червону смугу на решітці радіатора та сірі кришки дзеркал заднього виду. До списку доступних функцій допомоги водієві було додано автоматичне аварійне кермо, а в топовій комплектації Touring XT використовується нова ширококутна камера, що покращує поле зору автомобільної системи EyeSight.

Subaru Legacy 2023

Модель середнього класу Sport пропонує гарний баланс між ціною та характеристиками. Мало того, що він поставляється з потужнішим 260-сильним чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом, він також додає купу бажаного обладнання. У стандартну комплектацію Sport входять 18-дюймові колеса, люк з електроприводом, світлодіодні протитуманні фари, задній спойлер, система контролю сліпих зон, вхід без ключа з кнопкою запуску, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням і компасом, заднє автоматичне екстрене гальмування. червоним контрастним рядком.

Subaru Legacy 2023

Двигун і трансмісія

2,5-літровий опозитний чотирициліндровий двигун входить у стандартну комплектацію та розвиває потужність 182 к.с. Моделі Sport, Limited XT та Touring XT оснащені 2,4-літровим двигуном з турбонаддувом потужністю 260 к.с. Всі моделі Legacy мають повний привід та безступінчасту автоматичну коробку передач (CVT). Touring XT розженеться до 100 км на годину всього за 6,1 секунди, у той час як без турбонаддува Sport знадобиться 8,0 секунд. Незалежно від того, який двигун знаходиться під капотом, новий Legacy може похвалитися трохи покращеною динамікою управління порівняно з попереднім поколінням та такою ж плавністю ходу.

Економічність

Автомобілі без турбонаддува отримують більш високі оцінки економії палива – 8,7 літрів на 100 км по місту, 6,7 літрів/100 км. по шосе і 7,8л./100 км у змішаному режимі. Моделі з турбонаддувом не сильно відстають: 9,8 л./100 км по місту, 7,3 л./100 км по шосе і 8,7 л./100 км у змішаному режимі.

Інтер’єр та комфорт

Хоча виміри можуть цього не показати, салон Legacy 2023 здається набагато більшим, ніж у попереднього покоління, особливо ззаду. В той час як його дизайн все ще виглядає несмачно, інтер’єр Legacy є функціональним, і всюди використані добре підібрані матеріали. Тканинна оббивка є стандартною, але у топових моделях Limited та Touring шкіряна. Передні сидіння мають гарну форму і зручність, а верхнє оздоблення має ручне подовження для стегна на сидінні водія, що є благом для довгоногих водіїв. Багажник досить великий і в нашому тестуванні вміщав вісім валіз, на один більше, ніж у Accord, і на два більше, ніж у Camry.

Subaru Legacy 2023 салон

Інформаційно-розважальна система та зв’язок

У базових моделях використовується версія інформаційно-розважальної системи Subaru Starlink із двома 7,0-дюймовими дисплеями. Модель Premium оснащена найновішим 11,6-дюймовим вертикально орієнтованим інформаційно-розважальним дисплеєм, який виглядає так, ніби він був запозичений у Volvo. Інтеграція з Apple CarPlay та Android Auto входить до стандартної комплектації. І хоча вбудована в панель приладів навігація є стандартною тільки для моделей Limited XT і Touring XT, вона не є обов’язковою для всіх моделей, крім базової Legacy. Стереосистема з чотирма динаміками є стандартною, моделі Premium і Sport поставляються з установкою із шести динаміків, а все, що вище, отримує аудіосистему Harman/Kardon з 12 динаміками.

Subaru Legacy 2023

Безпека та допомога водію

Legacy – відмінний вибір, коли йдеться про безпеку. Всі моделі Legacy поставляються з набором функцій допомоги водію Subaru EyeSight. Основні функції безпеки включають:

  • Стандартне автоматичне екстрене гальмування;
  • Стандартне попередження про вихід зі смуги руху за допомогою системи утримання смуги руху;
  • Стандартний адаптивний круїз-контроль із центруванням смуги руху.

Додаткові фото

[:ru]Subaru знает, как создавать отличные автомобили – например, BRZ и несколько поколений WRX, вдохновленных на ралли – но Legacy не входит в их число. Он едет с компетентной отстраненностью, которую базовый четырехцилиндровый двигатель обеспечивает ничем не приметное ускорение. Существует версия с четырехцилиндровым двигателем с турбонаддувом, который обеспечивает более энергичное ускорение, но ни одна из моделей Legacy не обеспечивает такого же удовольствия от вождения, как Honda Accord. Здесь вы также не найдете гибридной трансмиссии, доступной в Honda, а также в Hyundai Sonata и Toyota Camry.

Legacy едет достаточно комфортно, он достаточно просторный и хорошо оборудованный, а также имеет стандартный полный привод, и это причины, по которым стоит задуматься о нем.

Subaru Legacy 2023

Что нового в модели 2023 года

Семейный седан Subaru 2023 имеет обновленный вид с увеличенной решеткой радиатора, измененным передним бампером и другими фарами. Модель Sport среднего класса теперь стандартно поставляется с 2,4-литровым 4-цилиндровым двигателем с турбонаддувом мощностью 260 л.с. и дополнительными внешними украшениями, включая красную полосу на решетке радиатора и серые крышки зеркал заднего вида. В список доступных функций помощи водителю был добавлен автоматическое аварийное руление, а в топовой комплектации Touring XT используется новая широкоугольная камера, улучшающая поле зрения автомобильной системы EyeSight.

Subaru Legacy 2023

Модель среднего класса Sport предлагает отличный баланс между ценой и характеристиками. Мало того, что он поставляется с более мощным 260-сильным четырехцилиндровым двигателем с турбонаддувом, он также добавляет кучу желаемого оборудования. В стандартную комплектацию Sport входят 18-дюймовые колеса, люк с электроприводом, светодиодные противотуманные фары, задний спойлер, система контроля слепых зон, вход без ключа с кнопкой запуска, зеркало заднего вида с автоматическим затемнением и компасом, заднее автоматическое экстренное торможение. красной контрастной строки.

Subaru Legacy 2023

Двигатель и трансмиссия

2,5-литровый оппозитный четырехцилиндровый двигатель входит в стандартную комплектацию и развивает мощность 182 л.с. Модели Sport, Limited XT и Touring XT оснащены 2,4-литровым двигателем с турбонаддувом мощностью 260 л. Все модели Legacy имеют полный привод и автоматическую коробку передач (CVT). Touring XT разгонится до 100 км в час всего за 6,1 секунд, в то время как без турбонаддува Sport понадобится 8,0 секунд. Независимо от того, какой двигатель находится под капотом, новый Legacy может похвастаться слегка улучшенной динамикой управления по сравнению с предыдущим поколением и такой же плавностью хода.

Економичность

Автомобили без турбонаддува получают более высокие оценки экономии топлива – 8,7 литров на 100 км по городу, 6,7 литров/100 км. по шоссе и 7,8 л./100 км в смешанном режиме. Модели с турбонаддувом не сильно отстают: 9,8 л/100 км по городу, 7,3 л/100 км по шоссе и 8,7 л/100 км в смешанном режиме.

Интерьер и комфорт

Хотя замеры могут этого не показать, салон Legacy 2023 кажется гораздо больше, чем у предыдущего поколения, особенно сзади. В то время как его дизайн все еще выглядит невкусно, интерьер Legacy является функциональным, и везде использованы хорошо подобранные материалы. Тканевая обивка стандартная, но в топовых моделях Limited и Touring кожаная. Передние сиденья имеют хорошую форму и удобство, а верхняя отделка имеет ручное удлинение для бедра на сиденье водителя, что благо для длинноногих водителей. Багажник достаточно большой и в нашем тестировании вмещал восемь чемоданов, на один больше, чем у Accord, и на два больше, чем у Camry.

Subaru Legacy 2023 салон

Информационно-развлекательная система и связь

В базовых моделях используется версия информационно развлекательной системы Subaru Starlink с двумя 7,0-дюймовыми дисплеями. Модель Premium оснащена новейшим 11,6-дюймовым вертикально ориентированным информационно-развлекательным дисплеем, который выглядит так, словно он был взят в Volvo. Интеграция с Apple CarPlay и Android Auto входит в стандартную комплектацию. И хотя встроенная в приборную панель навигация является стандартной только для моделей Limited XT и Touring XT, она не является обязательной для всех моделей, кроме базовой Legacy. Стереосистема с четырьмя динамиками стандартная, модели Premium и Sport поставляются с установкой из шести динамиков, а все, что выше, получает аудиосистему Harman/Kardon с 12 динамиками.

Subaru Legacy 2023

Безопасность и помощь водителя

Legacy – отличный выбор, когда речь идет о безопасности. Все модели Legacy поставляются с набором функций помощи водителю Subaru EyeSight. Основные функции безопасности включают в себя:

  • Стандартное автоматическое экстренное торможение;
  • Стандартное предупреждение о выходе из полосы движения посредством системы удержания полосы движения;
  • Стандартный адаптивный круиз-контроль с центровкой полосы движения.

Дополнительные фото

[:]

Оцінка 4car.ua

[:uk]Безпека[:ru]Безопасность[:]
85%
[:uk]Ціна та Функції[:ru]Цена и Функции[:]
80%
[:uk]Практичність[:ru]Практичность[:]
60%
[:uk]Економія пального[:ru]Экономия топлива[:]
70%
[:uk]Двигун і Трансмісія[:ru]Двигатель и Трансмиссия[:]
75%
[:uk]Керованість[:ru]Управляемость[:]
80%
[:uk]Дизайн[:ru]Дизайн[:]
70%
Топ