Для кращого використання змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.

[:uk]Porsche 911 GT3 з новим комплектом Manthey Performance Kit[:ru]Porsche 911 GT3 с новым комплектом Manthey Performance Kit[:]

5 / 5

Огляд автомобіля

[:uk]Комплект Manthey, пропонований нині тільки в Європі, допоміг скоротити час кола звичайного GT3 на Північній петлі Нюрбургрінга на 4,19 секунди.[:ru]Комплект Manthey, предлагаемый сейчас только в Европе, помог сократить время круга обычного GT3 на Северной петле Нюрбургринга на 4,19 секунды.[:]

[:uk]

  • За даними Porsche, Porsche 911 GT3 2022 року з комплектом Manthey Performance Kit на Нюрбургрингу на 4,19 секунд швидше, ніж звичайний GT3.
  • Комплект Manthey, що підтримується Porsche і встановлюється дилером, включає безліч поліпшень аеродинаміки і шасі.
  • Комплект Manthey зараз доступний тільки в Європі.

Porsche 911 GT3 – феноменальний гоночний автомобіль. За словами Porsche, у стандартній комплектації він проїхав знамениту Північну петлю Нюрбургрингу (також відому як Північна петля) менш ніж за сім хвилин. За словами компанії, оснащений новим заводським комплектом Manthey Performance, GT3 проїхав коло на 4,19 секунд швидше, показавши час кола 6:55,7. Це приголомшливо.

Клієнти, які можуть дозволити собі новий 911 GT3, можуть замовити в дилера установлення комплекту  Manthey Performance за 48 000 доларів США. Яке підвищення продуктивності можна придбати за ці гроші? Ми розповімо вам.

Porshe 911 GT3 Manthey Performance

Комплект Manthey Performance був спільно розроблений інженерами Porsche у Вайссаху та фахівцями Manthey’s Nordschleife. Комплект в першу чергу фокусується на аеродинаміці GT3 та компонентах шасі, зберігаючи безнаддувний 4,0-літровий опозитний шестициліндровий двигун купе.

Двигун американського виробництва видає 502 кінські сили при 8400 об/хв і 346 крутного моменту, що виникає при 6100 об/хв. Оснащений семиступінчастою автоматичною коробкою з подвійним зчепленням, GT3 розганяється до 100 км/год за 2,7 секунди.

Комплект Manthey Performance збільшує притискну силу за рахунок аеродинамічних змін спереду, ззаду, збоку та навіть знизу автомобіля. Відмінною рисою GT3, можливо, є кероване вручну заднє антикрило з вуглецевого волокна, яке має виразну форму лебединої шиї. Інші оновлення включають перероблений задній дифузор і аеродиски на задніх колесах, зроблені з вуглецевого волокна.

Porshe 911 GT3 Manthey Performance

Моделі, оснащені Manthey, оснащені спеціально розробленою підвіскою з спіральними амортизаторами, що регулюються в чотирьох напрямках. Також кажуть, що пружини GT3 на 10 відсотків жорсткіші спереду і на 7 відсотків жорсткіші ззаду. Комплект Manthey навіть пропонує покращені гальмівні колодки. Гальмівні магістралі зі сталевим обплетенням і буксирна петля на випадок, якщо водій, що перестарається, випадково покине гоночну трасу, входять до стандартної комплектації. Як і звичайний GT3, моделі Manthey можуть бути оснащені 20- або 21-дюймовими кованими дисками. Комплект надлипких шин Michelin Pilot Sport Cup 2 R також є необов’язковим, і вони були встановлені на автомобільі, який встановив рекорд GT3 на «Рінгу».

Додаткові фото:

[:ru]
  • По данным Porsche, Porsche 911 GT3 2022 года с комплектом Manthey Performance Kit на Нюрбургринге на 4,19 секунды быстрее, чем обычный GT3.
  • Комплект Manthey, поддерживаемый Porsche и устанавливаемый дилером, включает множество улучшений аэродинамики и шасси.
  • Комплект Manthey сейчас доступен только в Европе.

    Porsche 911 GT3 – феноменальный гоночный автомобиль. По словам Porsche, в стандартной комплектации он проехал знаменитую Северную петлю Нюрбургринга (также известную как Северная петля) менее чем за семь минут. По словам компании, оснащенный новым заводским комплектом Manthey Performance, GT3 проехал круг на 4,19 секунды быстрее, показав время круга 6:55,7. Это ошеломительно.

    Клиенты, которые могут позволить себе новый 911 GT3, могут заказать у дилера установку комплекта Manthey Performance за 48 000 долларов США. Какое повышение производительности можно приобрести за эти деньги? Мы расскажем вам.

Porshe 911 GT3 Manthey Performance

Комплект Manthey Performance был совместно разработан инженерами Porsche в Вайссахе и специалистами Manthey’s Nordschleife. Комплект в первую очередь фокусируется на аэродинамике GT3 и компонентах шасси, сохраняя безнадувный 4,0-литровый оппозитный шестицилиндровый двигатель купе.

Двигатель американского производства выдает 502 лошадиные силы при 8400 об/мин и 346 крутящего момента, возникающего при 6100 об/мин. Оснащенный семиступенчатой ​​автоматической коробкой с двойным сцеплением, GT3 разгоняется до 100 км/ч за 2,7 секунды.

Комплект Manthey Performance увеличивает прижимную силу за счет аэродинамических изменений спереди, сзади, сбоку и даже снизу автомобиля. Отличительной чертой GT3, возможно, является ручное управляемое заднее антикрыло из углеродного волокна, которое имеет выразительную форму лебединой шеи. Другие обновления включают переделанный задний диффузор и аэродиски на задних колесах, сделанные из углеродного волокна.

Porshe 911 GT3 Manthey Performance

Модели, оснащенные Manthey, оснащены специально разработанной подвеской со спиральными амортизаторами, регулируемыми в четырех направлениях. Также говорят, что пружины GT3 на 10 процентов жестче спереди и на 7 процентов жестче сзади. Комплект Manthey даже предлагает усовершенствованные тормозные колодки. Тормозные магистрали со стальной оплеткой и буксирная петля на случай, если перестарающийся водитель случайно покинет гоночную трассу, входят в стандартную комплектацию. Как и обычный GT3, модели Manthey могут быть оснащены 20- или 21-дюймовыми коваными дисками. Комплект сверхлипких шин Michelin Pilot Sport Cup 2 R также является необязательным, и они были установлены на автомобиле, установившем рекорд GT3 на «Ринге».

Дополнительные фото:

[:]

Відео огляд


Топ