Для кращого використання змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.

Porsche 911 GT3 з новим комплектом Manthey Performance Kit

5 / 5

Огляд автомобіля

Комплект Manthey, пропонований нині тільки в Європі, допоміг скоротити час кола звичайного GT3 на Північній петлі Нюрбургрінга на 4,19 секунди.

  • За даними Porsche, Porsche 911 GT3 2022 року з комплектом Manthey Performance Kit на Нюрбургрингу на 4,19 секунд швидше, ніж звичайний GT3.
  • Комплект Manthey, що підтримується Porsche і встановлюється дилером, включає безліч поліпшень аеродинаміки і шасі.
  • Комплект Manthey зараз доступний тільки в Європі.

Porsche 911 GT3 – феноменальний гоночний автомобіль. За словами Porsche, у стандартній комплектації він проїхав знамениту Північну петлю Нюрбургрингу (також відому як Північна петля) менш ніж за сім хвилин. За словами компанії, оснащений новим заводським комплектом Manthey Performance, GT3 проїхав коло на 4,19 секунд швидше, показавши час кола 6:55,7. Це приголомшливо.

Клієнти, які можуть дозволити собі новий 911 GT3, можуть замовити в дилера установлення комплекту  Manthey Performance за 48 000 доларів США. Яке підвищення продуктивності можна придбати за ці гроші? Ми розповімо вам.

Porshe 911 GT3 Manthey Performance

Комплект Manthey Performance був спільно розроблений інженерами Porsche у Вайссаху та фахівцями Manthey’s Nordschleife. Комплект в першу чергу фокусується на аеродинаміці GT3 та компонентах шасі, зберігаючи безнаддувний 4,0-літровий опозитний шестициліндровий двигун купе.

Двигун американського виробництва видає 502 кінські сили при 8400 об/хв і 346 крутного моменту, що виникає при 6100 об/хв. Оснащений семиступінчастою автоматичною коробкою з подвійним зчепленням, GT3 розганяється до 100 км/год за 2,7 секунди.

Комплект Manthey Performance збільшує притискну силу за рахунок аеродинамічних змін спереду, ззаду, збоку та навіть знизу автомобіля. Відмінною рисою GT3, можливо, є кероване вручну заднє антикрило з вуглецевого волокна, яке має виразну форму лебединої шиї. Інші оновлення включають перероблений задній дифузор і аеродиски на задніх колесах, зроблені з вуглецевого волокна.

Porshe 911 GT3 Manthey Performance

Моделі, оснащені Manthey, оснащені спеціально розробленою підвіскою з спіральними амортизаторами, що регулюються в чотирьох напрямках. Також кажуть, що пружини GT3 на 10 відсотків жорсткіші спереду і на 7 відсотків жорсткіші ззаду. Комплект Manthey навіть пропонує покращені гальмівні колодки. Гальмівні магістралі зі сталевим обплетенням і буксирна петля на випадок, якщо водій, що перестарається, випадково покине гоночну трасу, входять до стандартної комплектації. Як і звичайний GT3, моделі Manthey можуть бути оснащені 20- або 21-дюймовими кованими дисками. Комплект надлипких шин Michelin Pilot Sport Cup 2 R також є необов’язковим, і вони були встановлені на автомобільі, який встановив рекорд GT3 на «Рінгу».

Додаткові фото:

Відео огляд


Топ